ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU

Denizli Çocuk İngilize Kursu

 

  Küreselleşen dünyanın ortak dili İngilizce, günümüzde hemen hemen bütün meslek grupları için bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu yüzden, Erken yaşta İngilizce ile tanışan çocuklar, geleceklerinde çok büyük avantajlara sahip olurlar. Ayrıca, doğru yöntemler kullanılıp çocukların ilgisini çekecek sınıf ortamları oluşturulduğunda, erken yaşlarda İngilizce öğrenmek basit ve eğlencelidir. Ancak, yanlış metodlar ve alanında uzman olmayan eğitmenler tarafından verilen dil eğitimi çocukların İngilizce'ye küsmesine ve malesef bu dile karşı bir ön yargı oluşturmasına neden olabilmektedir.

 

   2012 Yılında ODTÜ İngilizce Öğretmenliğinden mezun olan ve 2013 Yılında Oxford BSC’de çocuklar için modern İngilizce metotları eğitimi alan Mert Hoca’nın denetiminde yürütülen çocuklar için İngilizce programlarımızda çocuklarınız İngilizceyi çok sevecekler! Kurumumuzda, bireysel olarak çocukların veya sınıf olarak grupların ihtiyacına göre bir program çiziyoruz. Öğrencilerimizi akıcı bir şekilde İngilizce konuşturmayı hedefleyen, yaşlarına ve seviyelerine göre ayrılmış gruplara dahil ediyoruz.

1) Öğrencilerin seviyesine ve yaşına göre ayrılmış en fazla 10 kişilik sınıflar.

2) Çocukların moral ve motivasyonlarını arttırmayı amaçlayan eğlenceli ders programı.

3) Çocukların anlamadığı veya zorlandığı konular için düzenli etüt saatleri.

2022-2023 eğitim yılı programlarımız:

Eğitim yılı uzun program:

Program süreci: Ekim - Mayıs (8 ay)
Cumartesi-Pazar günleri 10:00-12:00 saatleri arası ders
8 ay boyunca haftada 4 saat eğitim
Toplam 128 saat 2 level

4 adet ders kitabı ücretsiz

Ücret: 4450 lira

Kurs detayları hakkında bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.