DENİZLİ ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU

 

  Küreselleşen dünyanın ortak dili İngilizce, günümüzde hemen hemen bütün meslek grupları için bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu yüzden, Erken yaşta İngilizce ile tanışan çocuklar, geleceklerinde çok büyük avantajlara sahip olurlar. Ayrıca, doğru yöntemler kullanılıp çocukların ilgisini çekecek sınıf ortamları oluşturulduğunda, erken yaşlarda İngilizce öğrenmek basit ve eğlencelidir. Ancak, yanlış metodlar ve alanında uzman olmayan eğitmenler tarafından verilen dil eğitimi çocukların İngilizce'ye küsmesine ve malesef bu dile karşı bir ön yargı oluşturmasına neden olabilmektedir.

 

   2012 Yılında ODTÜ İngilizce Öğretmenliğinden mezun olan ve 2013 Yılında Oxford BSC’de çocuklar için modern İngilizce metotları eğitimi alan Mert Hoca’nın denetiminde yürütülen çocuklar için İngilizce programlarımızda çocuklarınız İngilizceyi çok sevecekler! Kurumumuzda, bireysel olarak çocukların veya sınıf olarak grupların ihtiyacına göre bir program çiziyoruz. Öğrencilerimizi akıcı bir şekilde ingilizce konuşturmayı hedefleyen, yaşlarına ve seviyelerine göre ayrılmış gruplara dahil ediyoruz.

1) Öğrencilerin seviyesine ve yaşına göre ayrılmış en fazla 10 kişilik sınıflar.

2) Çocukların moral ve motivasyonlarını arttırmak için eğlenceli ders ortamı ve sosyal faaliyetler.

3) Çocukların anlamadığı veya zorlandığı konular için düzenli etüt saatleri.

 İngilizce kurs ücretleri hakkında bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

aydın lisan

t h e  w o r l d  i s  y o u r s

dil kursu ve yurtdışı eğitim

idealist-logo.png
OUP_logo.png

ÇINAR ŞUBESİ

Telefon :  0258 264 65 38

Adres    : Çınar MeydanıGazi bulvarı,                    Halil Çvş. İşh kat 3 Denizli

E-Mail   : aydinlisankurslari@gmail.com

KINIKLI ŞUBESİ

Telefon : 0258 212 95 11

Adres    : Çamlaraltı mah. Mevlana cad.

             6081 sok. no:5 Denizli

E-Mail   : mertcanaydin89@gmail.com