DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURSU

     Pratik Odaklı Genel İngilizce Programımızda önceliğimiz öğrencileri kısa zamanda İngilizce konuşturmaktır. Bu yüzden kurumumuza kaydolan öğrencilerin seviyelerini özenli bir şekilde ölçüp; bol bol pratik yapabilecekleri, seviyelerine uygun en fazla 10 kişilik özel sınıflara yerleştiriyoruz. Dönem boyunca yerli ve yabancı öğretmenlerden ders alan öğrencilerimiz İngilizceyi aktif bir şekilde konuşarak öğreniyorlar. Her öğrenciye sunduğumuz %100 öğrenme garantisi ile kur sonlarında başarılı olamayan öğrencilere ücretsiz kur tekrarı hediye ediyoruz. "Common European Framework of Reference" standartlarına göre hazırlanmış kur sistemimiz aşağıdaki görselde gösterilmektedir. 

      Öğrencilerin, İngilizceyi kurs dışında da kullanabilmeleri için her ay yabancı misafirlerimizle birlikte Social Club düzenliyoruz ve    İngilizcelerini sosyal bir etkinlikte, gerçek hayat koşullarında, kullanmalarını sağlıyoruz.

     Genel İngilizce programına kayıtlı öğrencilerimize sunduğumuz ücretsiz yurtdışı danışmanlığı ile onları sadece dil okullarına değil aynı zamanda ücretsiz sosyal proje veya gönüllülük kamplarına da yönlendiriyoruz. Böylece her öğrencimiz, Aydın Lisan'da İngilizcesini geliştirdikten sonra yurt dışına hem tatil hem de İngilizce pratik yapma amacıyla çıkabiliyor.

    1983 yılından itibaren faaliyet gösteren kursumuz Denizli'nin en köklü kursu olmakla birlikte her zaman çağa ayak uyduran, en modern metotları ve kaynakları kullanmayı hedefleyen bir kurum olmuştur. Kurs fiyatları hakkında bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

     

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

aydın lisan

t h e  w o r l d  i s  y o u r s

dil kursu ve yurtdışı eğitim

ÇINAR ŞUBESİ

Telefon :  0258 264 65 38

Adres    : Çınar MeydanıGazi bulvarı,                    Halil Çvş. İşh kat 3 Denizli

E-Mail   : aydinlisankurslari@gmail.com

KINIKLI ŞUBESİ

Telefon : 0258 212 95 11

Adres    : Çamlaraltı mah. Mevlana cad.

             6081 sok. no:5 Denizli

E-Mail   : mertcanaydin89@gmail.com