DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURSU

           İletişime dayalı eğitim prensibimiz bu programımızdaki en iddialı olduğumuz unsurdur. Derslerimizde; öğrencilerin aktif olarak İngilizce’yi iletişim aracı olarak kullandığı, grup ve partner aktiviteleriyle bol bol pratik yapabildiği bir sistem kullanıyoruz. Ders içi aktiviteleri olabildiğince eğlenceli ve gerçek hayat senaryolarına benzer yürütüyoruz. Bu sistemin sağlıklı bir şekilde işlemesi için, sınıflarımızı tüm öğrencilerin seviyelerinin aynı olduğu, en fazla 10 kişilik gruplardan oluşturuyoruz.

          Öğrencilerimiz pasif bir şekilde öğretmeni dinleyerek dil kuralları ezberlemesi yerine, dil kurallarını interaktif bir şekilde kendileri keşfetmesi ve bu bilgileri kullanabilecekleri yoğun pratik aktivitelerinin mevcut olması sayesinde öğrencilerimiz derslerde sıkılmadan kısa sürede akıcılık kazanabiliyorlar.

Öğrencilerin, İngilizceyi ders dışında da kullanabilmeleri için düzenli olarak Speaking Club ve Social Club etkinlikleri düzenliyoruz.

 

           Genel İngilizce programına kayıtlı öğrencilerimize sunduğumuz ücretsiz yurtdışı danışmanlığı ile onları sadece dil okullarına değil aynı zamanda ücretsiz sosyal proje veya gönüllülük kamplarına da yönlendiriyoruz. Böylece her öğrencimiz, Aydın Lisan'da İngilizcesini geliştirdikten sonra yurt dışına hem tatil hem de İngilizce pratik yapma amacıyla çıkabiliyor.

 

           Kurs fiyatları hakkında bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

     

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

aydın lisan

t h e  w o r l d  i s  y o u r s

dil kursu ve yurtdışı eğitim

idealist-logo.png
OUP_logo.png

ÇINAR ŞUBESİ

Telefon :  0258 264 65 38

Adres    : Çınar MeydanıGazi bulvarı,                    Halil Çvş. İşh kat 3 Denizli

E-Mail   : aydinlisankurslari@gmail.com

KINIKLI ŞUBESİ

Telefon : 0258 212 95 11

Adres    : Çamlaraltı mah. Mevlana cad.

             6081 sok. no:5 Denizli

E-Mail   : mertcanaydin89@gmail.com