top of page

YURT DIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI

study-abroad.jpg

   YURT DIŞINDA DİL OKULLARI

   Doğu Avrupa'da yılın eni iyi yurtdışı eğitim acentası seçilen "İdealist Yurtdışı Eğitim" danışmanlığının Denizlide'ki çözüm ortağı olarak yürüttüğümüz yurtdışı dil okulları programımızda öğrencilere; kişisel tercihleri, bütçeleri ve gitmek istedikleri zaman aralıkları doğrultusunda İngiltere, Malta, Amerika, Kanada, Avusturalya ve Güney Afrika'daki sayısız dil okulu seçeneklerimizi sunuyoruz ve onlar için en faydalı olacak planı birlikte çiziyoruz. Okul kayıt işlemleri sonrasında; vize başvuru işlemlerini sonuna kadar takip ediyoruz ve yurt dışı tecrübesi boyunca her şeyin sorunsuz geçmesi için irtibat halinde kalıyoruz.

   YURTDIŞI SOSYAL PROJE VE GÖNÜLLÜLÜK KAMPLARI

   "Bir dile tamamen hakim olmak için mutlaka o dilin konuşulduğu yere gitmek gerekir." Bu prensipten yola çıkarak, yurt dışındaki dil okullarına alternatif olarak öğrencilerimizi gönüllülük esaslı programlara yönlendiriyoruz. Ticari kâr amacı gütmeyen Avrupa Sosyal Proje ve Gönüllülük kamplarında öğrenciler sosyal projelere verdikleri destek karşılığında kamplara ücretsiz katılabiliyorlar.

   Yurtdışı Programları hakkında detaylı bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilirsin veya iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page